LAUKUMS

Mūsu laukums atrodas 4km no Jaunmārupes meža ielokā. Sezonas laikā laukums ir pieejams katru dienu no plkst 7:00 līdz saulrietam.

APMEKLĒJIET VIESTURU GOLFA LAUKUMU JAU ŠODIEN

9 BEDRĪŠU LAUKUMS

Mūsu laukums atrodas 4km no Jaunmārupes meža ielokā. Sezonas laikā laukums ir pieejams katru dienu no plkst 7:00 līdz saulrietam.

  1. BEDRĪTE – Nekrītiet panikā, nostājoties uz tee, kaut arī šis tiešām ir grūts sākums! Akurāts izsitiens (labāk ar ferveja vūdu, varbūt pat ar vidēju dzelzi) padarīs Jums dzīvi vieglā Noteikti, noteikti, noteikti ierakstieties ferveja! P.S. arī bogey sākumam taču ir labs rezultāts, vai ne?
  2. BEDRĪTE – Pareizi novērtējiet vēju un izvēlieties nūju! Būsiet par īsu- paliksiet bunkurā, par garu- riskējat ar autu.
  3. BEDRĪTE – Īss, bet viltīgs par 5. Laiks mierīgai plānošanai. Ja gribat asākas izjūtas, varat mēģināt sist uz grīnu 2.sitienu. Tad vēl vairāk jārēķinās ar autu labajā pusē un grāvi, kā arī ar šaurību visas bedrītes garumā.
  4. BEDRĪTE – Laba iespēja tikt pie birdie! Izvēlieties pareizu līniju no tee- taisni pāri krūmiem vai ar nelielu draw pa labi no koka! Bet arī par ir labs rezultāts, tāpēc mierīgi var pietikt ar dzelzi uz ferveju, tāpat daudz ko izšķirs otrais
  5. BEDRĪTE – Laiks labam draivam! Tālsitējam jāuzmanās no meža stūra; ja neesat atlētiskais golferis, labāk turieties labajā pusē, lai pārvarētu dīķ
  6. BEDRĪTE – Kādā formā esat? Ja labā, tad varat mēģināt iet ar draivu uz grīnu (pārliecinieties, vai uz 7.tee nav cilvēki!). Bet varat arī spēlēt droši pa ferveju- vidējais+īsais dzelzis un joprojām var būt laba birdie iespē
  7. BEDRĪTE – Bunkuri labajā un kreisajā pusē liek Jums sist taisnāk no izsitiena vietas; varbūt pat labāk nedaudz īsāk.
  8. BEDRĪTE – Slaiseru murgs!! Bet kreisajā pusē ir daudz vietas! Ja vien izvairīsieties no diviem bunkuriem pa kreisi no ferveja, tad no kreisās malas Jums pavērsies brīvs skats uz grīnu.
  9. BEDRĪTE- Nobeigumā- nedaudz precizitātes- vajadzētu nokļūt ferveja kreisajā pusē (nu, varbūt vidū). Garums nav tik būtisks, galvenais būs pozīcija.
Lai gan Mārupes novads ir salīdzinoši neliels Pierīgas novads, mēs varam lepoties ar plašu aktīvās atpūtas un sporta piedāvājuma klāstu, tajā skaitā laukumu golfa spēlēs piekritējiem. Jāatgādina, ka Golfa laukums “Viesturi”, kas atradis savu mājvietu Mārupes novadā, ir vecākais laukums Latvijā. Esam gandarīti, ka varam at- balstīt un veicināt golfa spēles tradīci- ju mūsu novadā. Prieks arī par jau- no paaudzi, kas šīs tradīcijas turpi- na un attīsta iemaņas golfā.
- Mārtiņš Bojārs, Mārupes novada domes priekšsēdētājs no 1991. gada līdz 2021. gadam

ABONEMENTU PIEDĀVĀJUMS

Izvēlaties sev piemērotāko piedāvājumu:

AKTĪVAJIEM BIEDRIEM

Piedājums aktīviem kluba biedriem, ar pienākumiem palīdzēt kluba darba organizēšanā un laukuma uzkopšanā
CENA

450€ + PVN

IEGUVUMI
Neierobežots spēļu skaits
Dalība sacensību organizēšanā
LGF HCP maksājums iekļauts

GADA ABONEMENTS

Neierobežots spēļu skaits golfa laukumā Viesturos
CENA

800€ + PVN

IEGUVUMI
Neierobežots spēļu skaits
Slēpošana ziemas laikā
LGF HCP maksājums iekļauts

ALL IN

Neierobežots spēļu skaits golfa laukumā Viesturos
CENA

1500€ + PVN

IEGUVUMI
Neierobežots spēļu skaits
Neierobežots Driving Range
Skapītis garderobē un vieta apavu skapī
Somu glabātuve un vieta ratiņiem
Slēpošana ziemas laikā
LGF HCP maksājums iekļauts
Scroll to top